Vytvoříme vám originální obraz třeba i z vlastní fotografie! Pošlete nám vaše data, podklady, nápady a o víc se nestarejte!
CENA  I  GRAFICKÉ PODKLADY  I  ROZMĚRY  I  DOBA DODÁNÍ  I  JAK POSTUPOVAT
 
Fotoobrazy tiskneme na plátno canvas 260m/m2 a to v téměř libovolném rozměru. Jedna ze stran však nesmí přesáhnout rozměr 90 cm.

Potištěné plátno napneme na dřevěný rám a vy už si obraz pouze pověsíte! Abyste měli vše bez starostí, ke každému obrazu od nás dostanete 2 úchytky pro zavěšení.CENA

Protože Vám můžeme vyrobit téměř libovolný rozměr, finální cena se určuje na základě rozměru fotoobrazu a případných grafických prací přesahujících 15 minut. Pro lepší přehled se podívejte na ceník nejčastěji objednávaných obrazů.GRAFICKÉ PODKLADY

Vaše podklady posílejte nejlépe v tiskovém rozlišení 300dpi v poměru 1:1. Je nám ale jasné, že sami mnohdy nevíte, zdali jsou data v pořádku a nebo chcete dopsat jen jednoduchý nápis. Řešení je snadné, popište nám vaši představu a my už se sami ozveme!

V případě, že vaše data budou nachystána přímo a přesně dle našich specifikací pro tisk, NEPLATÍTE NIC za přípravu grafiky.

Pokud vaše data potřebují pouze standardně upravit, 15 minut práce našich grafiků je zcela ZDARMA. V případě, že bude váš motiv potřebovat více péče nebo budete chtít nakreslit a připravit cokoliv přímo na míru, 1 hodina grafických prací činí 500 Kč včetně DPH. V případě, že se výsledná cena bude lišit od ceny uvedené v ceníku, budeme vás vždy dopředu informovat!

TIP: Nemáte podklady s tak velkým okrajem, jaký požadujeme (40 mm z každé strany)? Nevadí! Obraz dokážeme napnout na 1 mm přesně, a proto vaše okraje mohou být i čistě bílé. Bílý pak bude i profil fotoobrazu. Dokonce můžeme okraj i uzpůsobit a imitovat například dřevo nebo barvu vaší zdi přesně tak, aby fotoobraz přesně pasoval do interiéru!
ROZMĚRY

Nejčastěji objednávané rozměry najdete v sekci ceník. Potřebujete jiný rozměr? Kontkatujte nás!DOBA DODÁNÍ

Celý proces v případě vlastního motivu se dá při vaší maximální spolupráci stihnout již během 2 pracovních dnů a 3. den může být fotoobraz u vás.

Potřebujete abychom byli rychlejší? Zavolejte nám! V případě, že budeme mít skladem rám vámi zvoleného rozměru, můžeme expedovat i ve stejný den, kdy obdržíme objednávku!
                    JAK POSTUPOVAT, ABY VŠE PROBĚHLO CO NEJRYCHLEJI:

  • Na naši e-mailovou adresu info@stefacha.cz odešlete zprávu se všemi podklady 
  • VLOŽTE do přílohy nebo v případě, že je soubor větší jak 10 MB, NAHRAJTE (například přes uschovna.cz) vaše FOTOGRAFIE nebo jiné GRAFICKÉ PODKLADY
  • Napište nám, jaký ROZMĚR fotoobrazu si přejete a TERMÍN, kdy byste fotoobraz potřebovali mít u sebe
  • Odešlete e-mail

Pak už stačí jen chvíli vyčkat a my se vám co nejdříve ozveme s návrhem realizace a finální cenou! Jakmile si vše odsouhlasíme, váš produkt potiskneme a co nejrychleji expedujeme.
Více podrobností v odstavci
DOBA DODÁNÍ.

  • Registrovat

Registrování nového účtu

Už máte účet?
Přihlaste se zde Nebo Reset hesla