Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

close


STEFACHA není jen tuctovým e-shopem. V první řadě se zde budete setkávat s hotovými produkty, které znáte z e-shopu firmy CRYSTAL PRODUCTIONS MERCHANDISE FACTORY s.r.o. Obchod STEFACHA totiž patří do portfolia služeb této firmy a pokud vás zajímají naše další projekty, podívejte se do sekce KONTAKT.


Na našem e-shopu zjednodušeně najdete všechno, o čem si myslíme, že byste neměli přehlédnout! 

Nenabízíme běžné a nudné motivy, ale převážně vlastní originální designy!PROČ DALŠÍ NOVÝ NÁZEV A PROJEKT?

Možná vám to připadá zvláštní a zbytečné, vždyť už fungoval firemní e-shop shop.crystalprod.cz, ale důvod je jednoduchý. STEFACHA neplní pouze roli e-shopu, ale zároveň dává prostor nejen novým umělcům, ale i lidem, kteří mají nebo si přejí vlastní značku a chtějí ji prezentovat i jinde, než jen na svých stránkách. Případně je pro ně zbytečné, nekomfortní a drahé vytvářet vlastní e-shop. Chcete vědět víc a spolupracovat s námi? Přejděte do sekce Vaše vlastní designy a značka v našem e-shopu. PROČ NESTAČÍ NOVÉ FIREMNÍ STRÁNKY MERCHANDISE FACTORY.EU?

STEFACHA nenabízí pouze prostor pro externí umělce. Máme vlastní kolekce s názvem FUNNY, GARDEN PARTY, EXTREME a další. Můžete si díky našemu e-shopu nechat vyrobit doslova jakýkoliv dárek přímo na míru. Ať už pro sebe nebo pro kohokoliv z vašich nejbližších. Vyberte si, co Vás zajímá (např. triko, rouška, šátek, nebo jiný dárkový předmět...) a postupujte dle instrukcí na jednotlivé stránce produktu. Je to velmi snadné!NENÍ DIVNÉ V E-SHOPU NABÍZET I VYPRODANÉ TITULY?

Naše firma CRYSTAL PRODUCTIONS MERCHANDISE FACTORY s.r.o. se mnoho let zabývala vydavatelskou činností. Ta je natolik utlumena, že již nemá vlastní webové stránky, jak tomu bylo v minulosti. V sekci TITULY CRYSTAL PRODUCITONS proto můžete najít i některé vyprodané tituly, které už standardní cestou nikde jinde neseženete.

Ale kdo ví, pokud se ukáže, že o nějaký vyprodaný titul bude obrovský zájem, může se stát, že jej znovu vydáme. Vyprodané tituly jsou u nás tedy z toho důvodu, protože jsou součástí naší historie.

  • Registrovat

Registrování nového účtu

Už máte účet?
Přihlaste se zde Nebo Reset hesla