Pokud MÁTE KAPELU anebo fungujete jako jiný typ umělce, JSTE SPRÁVNĚ V TÉTO SEKCI!


Pro všechny naše zákazníky nabízíme prostor a e-shop, o který se nijak nestaráte zcela ZDARMA! Jednou z opravdového mála podmínek (viz PODMÍNKY) je, že váš merchandise budeme vyrábět my = firma Crystal Productions Merchandise Factory s. r. o. :). Neznáte nás? Podívejte se, co jsme zač.

Vyberte si níže, co vás zajímá a jak může vypadat naše spolupráce! Už teď se těšíme, až vaši kapelu přidáme do STEFACHA UNITED ART!!!


JAK TO FUNGUJE  I  CO OD VÁS POTŘEBUJEME  I  POTŘEBUJETE DODĚLAT PÁR KUSŮ  I  KOLIK TO STOJÍ?

  I  JAKÝ MERCH MŮŽETE MÍT?  I  JAK DLOUHO VŠE POTRVÁ?  I  PODMÍNKY  I  HLAVNÍ VÝHODY

JAK TO FUNGUJEV zásadě záleží jen na tom, jestli si jako kapela dokážete podklady připravit sami nebo budete potřebovat naši pomoc. A pak už jde jen o to, co si vy sami přejete nebo vymyslíte! Možnosti jsou prakticky zcela neomezené (více viz JAKÝ MERCH MŮŽETE MÍT)!
1. SCÉNÁŘ – Máte v kapele málo peněz a máte pocit, že mít vlastní merch je drahé a náročné

 • udělejte si mezi svými fans malý průzkum, zveřejněte obrázek motivu, který chcete dát na trika na facebooku, instagramu a zjistěte, jestli mezi fans udáte 5, 10, 20 nebo víc trik nebo jiného typu merche
 • udělejte u nás objednávku aspoň na 20 kusů a neplaťte nic za přidání vaší grafiky (platí pro případ, že máte 1 produkt, maximálně v 5 variacích - např. 5 barev)
 • prvotní objednávku (potřebujeme vědět, že to myslíte vážně) uhradíte, jakmile za merch dopředu vyberete od svých fans nebo něco málo našetříte
 • nachystejte si správně data a podklady (viz CO OD VÁS POTŘEBUJEME), a jakmile náš administrátor vše schválí, připravujeme váš profil/e-shop a neplatíte vůbec nic


Cena za potisk při prvotním odběru 20kusů se pohybuje v rozmezí 50-180Kč (bez DPH) a vypočítává se dle několika parametrů (velikost designu, bílý nebo černý a barevný materiál, typ materiálu). V případě pozdějších kusových dotisků máte vždy stejnou cenu. Podrobnosti a příklady v sekci KOLIK TO STOJÍ.
Při menším i větším množství vám uděláme individuální cenu (např. 10 nebo více jak 100 kusů).
Plnobarevný, jakkoliv komplikovaný potisk (klidně i přes nerovnosti) děláme až do rozměru 406x533mm!!!
2. SCÉNÁŘ – Máte zaběhnutou kapelu, vlastního grafika, docela dost fans, ale nechce se vám vůbec o nic starat a nic chystat

 • víte, že potřebujete 5, 10, 20, 30, 50 kusů, motiv máte, protože už jste jej dělali, ale nemáte čas nebo znalosti, abyste mohli vytvářet fotky, obrázky, popisky a vše, co je potřeba
 • potřebujete z vašeho merche dotisknout jen pár kusů nadcházející koncert nebo festival (např. došla vám černá L)


V tomto případě vám za nepatrný poplatek (viz KOLIK TO STOJÍ) vše přichystáme, stačí dodat váš design – viz
CO OD VÁS POTŘEBUJEME a o nic víc se nestaráte. Dál už děláte jen průběžné objednávky nebo přeposíláte vašim fans odkaz na váš/náš e-shop.

Cena za potisk při prvotním odběru 20kusů se pohybuje v rozmezí 50-180Kč (bez DPH) a vypočítává se dle několika parametrů (velikost designu, bílý nebo černý a barevný materiál, typ materiálu). V případě pozdějších kusových dotisků máte vždy stejnou cenu. Podrobnosti a příklady v sekci KOLIK TO STOJÍ.
Při menším i větším množství vám uděláme individuální cenu (např. 10 nebo více jak 100 kusů).
Plnobarevný, jakkoliv komplikovaný potisk (klidně i přes nerovnosti) děláme až do rozměru 406x533mm!!!
3. SCÉNÁŘ – Máte zaběhnutou kapelu, prodáte stovky kusů merche ročně a zásadní je pro vás cena a rychlost

Uděláme vám individuální kalkulaci, doporučíme technologií a v případě, že budete mít zájem o e-shop můžete ho mít buď zdarma (dodáte-li správné podklady), nebo za drobný poplatek (vše za vás připravíme my).

Ceny za jednobarevný potisk do rozměru 297x210mm při odběru sto kusů (tisků) začínají na 22Kč - bílý textil) / 27Kč - barevný a černý tetxil (bez DPH).
Tisky lze kombinovat, jeden tisk může jít například na 20 mikin 60 triček a 20 tílek.

Pro individuální kalkulace nás kontaktujte na kontakt@crystalprod.cz.


Scénáře se samozřejmě mohou jakkoliv prolínat a doplňovat. Víme, že každý z vás má jiná přání, proto vám vždy vyjdeme maximálně vstříc! Samozřejmě i velká kapela u nás může mít svůj merch, pokud je to pro ni pohodlné. Fantazii a vašim potřebám se meze nekladou!

CO OD VÁS POTŘEBUJEME1. Váš design nebo designy v tiskové kvalitě v rozměru 1:1, přesně tak, jak jej chcete mít na textilu nebo jiném produktu (300dpi, CMYK)
2. Vaše zadání – jaký textil, jaké produkty, barvy, počty pro prvotní objednávku
3. Popisky k vašim produktům v češtině a angličtině, v případě, že si je chystáte sami
4. Obrázky a fotografie produktu, v případě, že si je chystáte sami.


UPOZORNĚNÍ:
Hlavní fotografie musí být ostrá a kvalitně vyfocená, přesně v rozměru 800x1000px, jpeg komprimace v rozmezí 80-90%, 96dpi, formát jpg. Fotografie doporučujeme dělat výhradně v jednotném stylu. Ideálně se inspirujte hlavními fotografiemi našich dalších položek v e-shopu.
Produktové obrázky musí být dokončeny přesně dle našeho musteru, který vám dodáme na základě výběru vašich produktů v rozměru 800x1000px, jpeg komprimace v rozmezí 80-90%, 96dpi, formát jpg.
Velikost žádného z produktových obrázků a fotografií nesmí překročit 300kb! Ideální velikost vyexportovaného obrázku je od 150 do 250kb.

POTŘEBUJETE DODĚLAT PÁR KUSŮUž u nás máte vlastní profil/e-shop a potřebujete dodělat kdykoliv 1, 2, 3 nebo kolik chcete kusů pro kohokoliv, kdo si zrovna vzpomněl?

Žádný problém. Za nic neplatíte. E-shop funguje samostatně, bez vás! Stačí říct komukoliv, kdo se vás zeptá na merch, ať si klikne na váš/náš e-shop a objedná! Jestliže máme textil na skladě, tak zpravidla do 3 pracovních dnů bude mít váš merch doma! Vám se na váš účet u nás pouze připíše vaše provize.

Jakoukoliv vaši objednávku (1 nebo 100ks) rádi pošleme i přímo vám nebo na koncert/festival, kam jedete. Vždy tak, jak potřebujete a hlavně včas!
Nekonečné sklady si s námi ve zkušebně ani v bytě dělat rozhodně nemusíte, dodáme vám kdykoliv vždy jen to, co právě potřebujete!

KOLIK TO STOJÍJestliže nechcete nic platit za přidání vašich nevyrobených produktů (jinými slovy za tvorbu portfolia, aniž byste měli hotové např. jediné triko), je potřeba pro zařazení vaší kapely do STEFACHA UNITED ART udělat prvotní objednávku nejméně 20 kusů. V opačném případě, je nutno počítat s příplatkem za přidání produktů. O cokoliv, co si objednají kdykoliv vaši fans, se už dál nestaráte, vše je na nás!1. TEXTIL


Vaší jedinou prvotní platbou bude platba za textil:


Vybrat si můžete cokoliv vás napadne – využijte například naší sekce DOPORUČENÝ NEJPRODÁVANĚJŠÍ TEXTIL v našem CRYSTAL SHOPU!

Pro příklad vybíráme:
1ks černé pánské triko B&C #E190 (velikost L) =   █ █ * (bez DPH)
1ks černá pánská mikina Lambeste MS10 (velikost L) = * (bez DPH)
1ks černá bavlněná taška Westford Mill W101 (univerzální velikost) = █ █ * (bez DPH)

Prvních 20 kusů textilu (10x triko černé, 5x mikina černá, 5x taška černá) vás může tedy stát například * Kč (bez DPH)

V případě, že budete objednávat naráz pravidelně více jak 100ks textilu měsíčně, budeme vám nabízet individuální a výhodnější ceny.
Všechny uvedené ceny jsou platné pouze pro kapely a umělce STEFACHA UNITED ART!

Dále se výsledná cena vašeho produktu skládá z těchto položek:


2. POTISK   

Cena potisku se liší v závislosti na rozměru potisku, a jestli je nutné tisknout bílý podklad nebo nikoliv. Nezáleží tedy přímo na tom, jestli je textil bílý nebo barevný a černý. Jak je potřeba tisknout vám vždy sdělíme, až uvidíme váš finální design.

Plnobarevný standardní potisk
(např. jakkoliv plnobarevný potisk, bílý potisk nebo potisk se světlejšími barvami, než je barva textilu)

do rozměru 150x150mm = █ █ *(bez DPH)
do rozměru 350x406mm = █ █ * Kč (bez DPH)
do rozměru 406x533mm = █ █ *(bez DPH)

Plnobarevný potisk bez bílé barvy
(např. černý tisk na jakékoliv světlejší triko, než je černá (např. tmavě červená))

do rozměru 150x150mm = █ █ *(bez DPH)
do rozměru 350x406mm = █ █ *(bez DPH)
do rozměru 406x533mm = █ █ *(bez DPH)

Příplatky:
Příplatek za potisk barevných a černých mikin, kde je potřeba tisknout i bílý podklad = + █ █ * (bez DPH)3. NAŠE PROVIZE


Reklama, provoz e-shopu, naši webmasteři i grafici něco stojí a zároveň chceme nabízet kvalitní služby. Jinými slovy, ani pro nás nikdo nepracuje zadarmo, a proto je standardně k celkové částce za každý váš produkt připočítat naši provizi 
█ █ * . V případě velmi levných produktů, jako je placka nebo samolepka se naše provize upravuje/snižuje individuálně po domluvě s vámi.


Další možné příplatky v závislosti na tom, jak bude naše spolupráce vypadat:

Příplatek za produkt, který fyzicky zatím nevyrobíme
Příplatek za produkt, ke kterému za vás připravujeme podklady pro vložení produktu


4. VAŠE PROVIZE

Záleží jen na vás, jak se v kapele domluvíte, za kolik chcete trička prodávat a kolik z každého kusu potřebujete do kapelní kasičky.


Pro každého, kdo to s naší spoluprací myslí vážně jsme připravili přehlednou základní tabulku (pouze na vyžádání!), kde si každý může dopočítat, co je pro něj jak vhodné. Stačí změnit doporučenou cenu a hned vidíte vaši provizi.
Námi doporučené výchozí prodejní ceny určujeme na základě aktuálně situace na trhu a cen undergroundových i mainstreamových kapel v jejich českých e-shopech.

Pro zjednodušení a lepší vysvětlení přikládáme níže 4 reálné příklady, jak může vypadat cena produktu a váš čistý zisk (provize):


PŘÍKLAD I.


Bílé dámské triko B&C #E190 - VÝSLEDNÁ DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA 399 Kč včetně DPH:
Chcete vědět co ovlivňuje naši doporučenou cenu a jak se vypočívá vaše provize? Kontaktujte nás!


PŘÍKLAD II.
Červeno/černé pánské triko Kariban Baseball - VÝSLEDNÁ DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA 550 Kč včetně DPH:
Chcete vědět co ovlivňuje naši doporučenou cenu a jak se vypočívá vaše provize? Kontaktujte nás!


PŘÍKLAD III.


Černé pánská triko B&C #E190 - VÝSLEDNÁ DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA 499Kč včetně DPH:
Chcete vědět co ovlivňuje naši doporučenou cenu a jak se vypočívá vaše provize? Kontaktujte nás!PŘÍKLAD IV.
 


Černá pánská mikina se zipem Lambeste MS10 - VÝSLEDNÁ DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA 1 190Kč včetně DPH:
Chcete vědět co ovlivňuje naši doporučenou cenu a jak se vypočívá vaše provize? Kontaktujte nás!


Pokud nechcete vydělat skoro nic, vaše cena může být nižší, pokud jste naopak utratili nemalé peníze za grafika, který vám navrhoval váš design, je potřeba logicky tuto částku promítnout do celkové ceny.

Cenotvorba je tedy jen čistě na vás! V případě, že budete chtít poradit, jsme tu kdykoliv pro vás!


UPOZORNĚNÍ:
Cenotvorbu pro velmi levné produkty, jako je samolepka nebo placka tvoříme spolu s vámi individuálně. Nemusíte se tak bát, že budete chtít prodávat placku za █ █ * Kč a bude platit standardní provize Stefacha + * Kč. Takový produkt by byl samozřejmě ve finále za např. * Kč neprodejný proto podobné situace budeme řešit vždy individuálně.

Veškeré uvedené ceny jsou pouze příklady! Cena za textil se mění přibližně 1x za 3 měsíce. Pokud by se vám prodeje zvětšili na tolik, že byste nedělali kusovky, ale série cca 50-100ks (dle barevnosti), tak zakázku vyrobíme pro Vás na sklad sítotiskem, kde je cena podstatně nižší (i o 50%).

Je potřeba také pamatovat na to, že dražší (například eco friendly) materiál zdraží celý produkt!

HLAVNÍ VÝHODOU je, že s námi se nemusíte ničeho bát, celý systém je neskutečně jednoduchý:

Prodáte trika → za výdělek nakoupíte další merch, například pro nový motiv nebo jiný typ produktu → a tak pořád dokola. Nemusíte tak utratit vůbec nic a vše bude fungovat přesně, jak má!
A pokud další nový merch chtít nebudete, prostě si váš nekonečný výdělek necháte třeba na nové struny, mikrofony, kytary, dodávku… :)!


Vaši provizi vyplácíme dle domluvy, kterou s námi uzavřete, případně, až budete mít prodaných minimálně 10 položek.

DALŠÍ POPLATKY, které se mohou účtovat dle toho, jak bude naše spolupráce vypadat:


Kolik stojí, když chci produkty pouze vložit do e-shopu, ale prozatím je nechci vyrábět (tvorba portfolia kapely)?

Váš profil/e-shop na STEFACHA UNITED ART může fungovat, aniž by byl dopředu vyrobený jediný kus jakékoliv produktu. Můžete tak mít spousty produktů, motivů a designů a pouze vyčkávat, co si, kdo objedná. Jakmile k první objednávce dojde, okamžitě ji vyrobíme. Tyto nevyrobené produkty přesto musí někdo nahrát a vytvořit. Existují tedy 2 varianty, jak bude naše spolupráce fungovat:

1. V případě, že z každého vámi nabízeného produktu (maximálně 5 barevných variací od produktu) uděláte minimální objednávku 5ks (celkově minimálně 20ks za např. 4 produkty) = neplatíte za přidání položky do e-shopu VŮBEC NIC = 0 Kč (včetně DPH). TIP: Bude-li vás v kapele 5 včetně manažera nebo maskota kapely, každý může fungovat jako chodící reklama a udělat radost sám sobě :)

2. Toužíte-li po malém nebo velkém portfoliu, které svým fans budete posílat a vyčkávat, jestli vůbec někdo a co vlastně bude chtít – není to pro nás žádný problém. Cena za položku činí █ █ * (bez DPH) při jedné barevné variaci (např. bílé nebo černé triko). V případě více barevných variací se připlácí * Kč (bez DPH) za každou barvu. Přidání trika, které bude v černé, modré, červené a bílé kombinaci, tak bude stát █ █ * Kč (bez DPH)


Kolik stojí, když za vás připravíme produktové obrázky, fotografie a všechny popisky produktů?

1 produkt, 1 barevná variace, všechny velikosti, 1 typ = █ █ * Kč (bez DPH)
1 produkt, 5 barevných variací, všechny velikosti, 1 typ = █ █ * Kč (bez DPH) (za každou další barevnou kombinaci * Kč)

UPOZORNĚNÍ:
Cena se vypočítává dle celkového počtu produktů a variací + závisí také na tom, jak rychle chcete, aby byl váš profil/e-shop spuštěn. Přesné a konečně ceny za přípravu dat řešíme vždy individuálně a mohou se tak ve výsledku proti uvedeným příkladům lišit.


Kolik stojí vytvoření designu na míru, když žádný nemáme?

I to se stává, máte kapelu, ale grafik po ruce není žádný. Vzhledem k tomu, že fungujeme i jako GRAFICKÉ STUDIO a přichystaly jsme už stovky motivů, nabízíme i tuto službu. Nebojte se na nás, tedy i s tímto požadavkem obrátit!

A cena? Hodina grafických prací je na naší domluvě a rozsahu grafických prací.   
Pokud máte o grafický design zájem, stačí nás kontaktovat!

JAKÝ MERCH MŮŽETE MÍT?MERCHANDISE může mít vaše KAPELA doslova jakýkoliv!!! Trika, mikiny, plavky, hrnky, krýgle, pivní podtácky, puzzle, placky, samolepky, peněženky, polštáře… co vás napadne.

Nechte se inspirovat v našich dvou připravených profilech na STEFACHA UNITED ART:
Profil STEFACHA
Profil kapely DISFIGURED CORPSE

Nebo na merchandisefactory.eu a koukněte do sekce
CO UMÍME

A pokud něco nenajdete, tak se zeptejte, u nás můžete mít úplně cokoliv!


Nevíte, jak si vybrat textil?
Inspirujte se v našem CRYSTALSHOPU v sekci DOPORUČENÝ NEJPRODÁVANĚJSÍ TEXTIL!

JAK DLOUHO VŠE POTRVÁ?Vše závisí od dodání vašich podkladů, množství motivů, typů textilu a barev. Jakmile od vás vše obdržíme, vše projde schvalovacím procesem, který zabere maximálně 14 dní. Dalších maximálně 14 dní bude trvat našim grafikům a administrátorům, než vaše položky připraví a vloží do e-shopu. V průměru tedy může trvat přibližně 1 měsíc, než vše nahodíme a spustíme a vy začnete prodávat a dělat vašim fans radost! O co nejpřesnějším nasazení vaší kapely na STEFACHA UNITED ART vás vždy budeme informovat dopředu.

Po naší domluvě rádi pustíme do světa, jak váš nový profil/e-shop, tak i jednotlivé položky/produkty. Díky chytrému rozesílání e-mailů rádi zašleme info na všechny registrované fans i všem kapelám, které s námi spolupracují. Zpropagujeme vás rovněž na Facebooku. At všichni co nejrychleji vidí, co vše můžete nabídnout!

UPOZORNĚNÍ:
Zda je váš profil/e-shop připravený nebo ne, na vaši prvotní objednávku nemá žádný vliv! Samotnou výrobu prvotního merche (prvních 20kusů) máme během pár pracovních dní, takže merch můžete osobně ihned prodávat. Jen ve výjimečných situacích, kdy máme opravdu plno, se to může nepatrně protáhnout. Zpravidla ne více než na 14 dní od dodání všech podkladů a odsouhlasení zakázky a spolupráce. Na všem se ale vždy domluvíme a věřte nebo ne, ale před ostatními zakázkami mají klienti/kapely STEFACHA UNITED ART vždy přednost!!!

PODMÍNKYAby vše co nejlépe fungovalo a vy jste dostali co nejvíce merche k vašim fans, platí u nás jen tyto 4 podmínky:

 1. každý váš motiv na STEFACHA UNITED ART bude unikátní a výhradně tištěný a prodávaný pouze u nás
 2. vaše webové stránky a kapelní profily (Facebook, Bandcamp, Bandzone, Instagram…) budou viditelně a neskrytě odkazovat na váš/náš STEFACHA UNITED ART e-shop
 3. vaše data a podklady budou dostatečně kvalitní pro tisk, popisky budou bez pravopisných a gramatických chyb, produktové obrázky a fotky dle určených požadavků
 4. vaše motivy nebudou porušovat žádné zákony České republiky


NEZAPOMEŇTE, že vaši další velkou výhodou u nás bude nikdy nekončící reklama ZDARMA!
STEFACHA UNITED ART nabízí mnoho různých motivů a kolekcí a mezi nimi bude propagovat na všech možných místech i vaši kapelu.

HLAVNÍ VÝHODY • prakticky nulové náklady
 • žádné starosti
 • reklama a zviditelnění vaší kapely ZDARMA
 • přednost před ostatními *
 • absolutní transparentnost **


* Je pro nás priorita, abychom vždy vyhověli vašim požadavkům, ať máte trika včas na plánovanou akci. Kapely ve STEFACHA UNITED ART proto mají před ostatními přednost.
** Máte obavu, že nebudete vědět kolik se prodalo vašeho motivu? Na nic si nehrajeme a nikoho neoblbujeme, takže kdykoliv vám můžeme poslat výpis všech vašich prodejů z našeho e-shopu!


Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás!

* Veškeré podrobnosti a konkrétní ceny za doporučovaný materiál, potisk i podrobné ceny za produkt (podrobná cenotvorba) jsou neveřejné a zasíláme jej pouze na vyžádání. NEVÁHEJTE NÁS TEDY KDYKOLIV KONTAKTOVAT - jsme vám k dispozici na telefonních číslech +420 739 666 188+420 702 061 722 nebo na e-mailu info@stefacha.cz! Děkujeme za pochopení!

 • Registrovat

Registrování nového účtu

Už máte účet?
Přihlaste se zde Nebo Reset hesla